Rezydencja Park, Mielno
Tło bannera
 1. Strona główna
 2. Dla właścicieli

Dla właścicieli

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
Operator wynajmu:
Dune Beach Resort sp. z o.o.

Dla właścicieli Powierz nam zarządzanie swoim apartamentem!

Zdajemy sobie sprawę, że samodzielne zajmowanie się nieruchomością jest procesem czasochłonnym i złożonym. My zajmujemy się tym na co dzień, dlatego mogą Państwo powierzyć nam te obowiązki przekazując nam w zarządzanie swoje mieszkanie.

Doświadczony operator najmu

Powierzając nam opiekę nad wynajmowanym mieszkaniem unikną Państwo większości błędów popełnianych przez właścicieli nieruchomości  i jednocześnie doprowadzi to do zwiększenia dochodu osiąganego w zarządzanej przez nas nieruchomości . Zmaksymalizujemy Państwa zysk nie tylko oszczędzając cenny czas, ale również optymalizując wydatki, jakie ponoszą Państwo na swoje nieruchomości.

Poprzez współpracę z wieloma serwisami turystycznymi oraz nowoczesną stronę internetową zapewniamy właścicielom apartamentów najwyższe obłożenie. Mogą nam Państwo zaufać, ponieważ z sukcesem zarządzamy ponad 100 apartamentami, generując zyski dla Właścicieli mieszkań. Nasza firma wciąż się rozwija pozyskując coraz to nowe apartamenty i lokalizacje.  Zadowolenie naszych klientów stanowi dla nas najlepszą rekomendację i motywację do ciągłej dbałości o najwyższą jakość usług. 

Kompleksowa obsługa:

 • Zaprojektowanie wnętrza apartamentu przez profesjonalnego architekta, dostosowanie wystroju do najnowszych trendów i oczekiwań gości  -Urządzenie oraz wykończenie mieszkania pod klucz przez ekipę budowlaną,
 • Dołączenie apartamentu do naszej marki – Rezydencja Park – Dune Beach Resort
 • Wyposażenie w materiały reklamowe
 • Wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej
 • Zamieszczenie oferty apartamentu na stronie www.rezydencjaparkmielno.pl
 • Marketing i zapewnienie sprzedaży - wystawienie lokalu na portalach internetowych, prowadzenie sprzedaży bezpośredniej
 • Wydawanie i odbieranie lokalu najemcom w godzinach dostosowanych do potrzeb klientów -Pełna opieka nad Gośćmi podczas pobytu: oferowanie usług dodatkowych: transfer z lotniska, śniadania, wycieczki inne usługi concierge  
 • Fachowe sprzątanie mieszkania i przygotowanie dla kolejnych gości, -Pranie pościeli, ręczników i innych tekstyliów
 • Nadzór techniczny przez konserwatora i bieżące naprawy
 • Rozliczenia najemców, raporty z wynajmu dla właściciela. - Stała opieka nad powierzonym mieszkaniem i realizacja wszystkich założeń, Zaufaj nam i dołącz do najlepszych!

 

Oferty specjalne Oferty pobytowe i promocje

ul. Orła Białego / Kopernika
76-002 Mielno, Polska

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij